Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Marta Chmielus: Nasze marzenia się spełniły

Spartakus Jawor sobotnim zwycięstwem z Chrobrym Głogów zakończył rozgrywki w Lidze Dolnośląskiej kadetów. Teraz jaworzan czeka walka o mistrzostwo Polski.

Fot. jawor24h.pl © Paweł Sasiela

- Sezon był bardzo ciężki, poziom w tym roku był bardzo wyrównany. Nie było łatwego meczu, każdy był naprawdę bardzo trudny i kosztował nas bardzo dużo pracy, bardzo dużo nerwów. Ale cieszymy się, że nasze cele i marzenia się spełniły. Mamy brązowy medal na Dolnym Śląsku i będziemy reprezentować nasze województwo na szczeblu centralnym - mówiła po spotkaniu Marta Chmielus, trener kadetów Spratakusa. 

Zespół z miasta św. Marcina czeka jeszcze ciężka praca, bowiem przed jaworzanami kolejne wyzwanie, jakim jest rywalizacja na szczeblu centralnym. 

- Mamy miesiąc, to jest niewiele. Zaczęliśmy pracę podczas ferii, bo mieliśmy awans zapewniony przed ostatnim meczem. Dalej ciężko pracujemy i mamy nadzieję, że uda nam się coś dalej ugrać i reprezentować godnie nasze miasto - dodaje Marta Chmielus.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kibic
kibic6 lutego o 10:49
Moje gratulacje, należą wam się stojące owacje!
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.