Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Marcin Folc poprowadzi trampkarzy Kuźni

Marcin Folc został trenerem trampkarzy Kuźni Jawor, zastępując Marcina Dudka, który prowadził tę kategorię wiekową w jaworskim klubie od 2013 roku.

Marcin Folc zastąpi Marcina Dudka na stanowisku trenera trampkarzy. Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Wychowanek MRKS-u, mający za sobą występy w ekstraklasie, jako szkoleniowiec pracował z młodzieżowymi drużynami Górnika Wałbrzych. Ostatnio prowadził natomiast zespół rezerw AZS-u PWSZ Wałbrzych, występujący w kobiecej drugiej lidze.

Pierwszy trening trampkarzy w okresie przygotowawczym do nowego sezonu odbędzie się w najbliższy poniedziałek (17 lipca) o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim w Jaworze przy ul. Parkowej 8. 

Ważna zmiana nastąpiła również w przypadku jaworskiej drużyny młodzików, występującej w II lidze wojewódzkiej. Drużyna występująca dotychczas pod szyldem Javorii, od nowego sezonu rywalizować będzie w rozgrywkach jako Kuźnia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.