Logo Jawor24h.pl
Reklama
Mieszkanie Plus. Zamieszkaj w Zgorzelcu!
Pracuj bezpiecznie za granicą. www.jestemmobilny.eu

Małuszów: Policjanci znaleźli narkotyki ukryte w bieliźnie, dzięki... spalonej żarówce

To miała być rutynowa kontrola drogowa, w związku z niesprawnym oświetleniem Opla.

Zdj. ilustracyjne

Uwadze policjantów dokonujących sprawdzenia nie umknęło jednak nerwowe zachowanie młodej pasażerki tego samochodu. Jak się później okazało, nie było wcale ono spowodowane niesprawnym samochodem. Najpierw mundurowi w jej torebce ujawnili marihuanę. I chociaż kobieta zarzekała się, że nic więcej nielegalnego nie ma, to przeszukanie nie potwierdziło jej wersji. W bieliźnie 19-latki znaleziono bowiem kolejne poporcjowane narkotyki. Teraz grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Tuż po północy jaworscy policjanci zauważyli w Małuszowie osobowego Opla, który miał niesprawne oświetlenie. W związku z tą usterką zatrzymali pojazd do kontroli. W trakcie czynności uwagę mundurowych zwróciła młoda pasażerka samochodu, która zaczęła się nerwowo zachowywać. Jak się chwilę później okazało, nie było to spowodowane przepaloną żarówką w tylnej lampie. Funkcjonariusze ujawnili bowiem w torebce 19-letniej mieszkanki Jawora, woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego.

Według oświadczenia kobiety miały to być wszystkie narkotyki, jakie posiadała. Przeprowadzone przeszukanie nie potwierdziło jednak jej wersji. Chociaż 19-latka zarzekała się, w jej bieliźnie zostały znalezione kolejne, popoporcjowane środki odurzające. W 6 zawiniątkach znajdowały się jasne kryształki. Przeprowadzone badanie  wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana i metaamfetamina. Podejrzana została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy. Policjanci sprawdzają, czy zatrzymana nie zajmowała się rozprowadzaniem środków odurzających oraz skąd miał narkotyki. 

19-latka usłyszała już zarzut w tej sprawie. Przypomnijmy, że za posiadania narkotyków grozi jej nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

_______________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze 
podkom. Kordian Mazuryk 
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (9)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Korniaczek
Korniaczek16 maja o 09:28
Oj Roksana xd
Lubię to! 0
GW
GW16 maja o 07:50
A mama nie uczyła, że nie wolno dziewczynkom w bieliznę zaglądać?
Lubię to! 0
jwr
jwr16 maja o 05:40
z tego pana KORDIANA MAZURYK to tylko się śmiać. pożal się policjant od siedmiu boleści. Jak trzeba wystąpić w tv albo dać komentarz do miejscowej prasy to pierwszy. A jak coś się dzieję to sę chowa.
Lubię to! 0
Autor
Autor15 maja o 20:49
Gang Olsena. Beny, zatankowałeś przed akcją? Jasne Egon! Wpaść przez spaloną żarówkę :D
Lubię to! 1
babcia Józia
babcia Józia15 maja o 17:18
"Najpierw mundurowi w jej torebce ujawnili marihuanę" Ujawnili? Raczej odkryli lub znaleźli.

"Jak się później okazało, nie było wcale ono spowodowane niesprawnym samochodem" a potem:

"Jak się chwilę później okazało, nie było to spowodowane przepaloną żarówką w tylnej lampie"

Kto to pisał? Tragedia a nie artykuł.
Lubię to! 2
Jan
Jan15 maja o 17:17
METAMFETAMINA, nie "metaamfetamina". I to nie jest przypadkowy błąd. Pan rzecznik tego po prostu nie wie.
Lubię to! 0
Arek
Arek15 maja o 16:12
Być może Panowie Policjanci uratowali komuś życie ....a może samej zatrzymanej ... To świństwo powinno być tępione drastycznie i skutecznie.....
Lubię to! 6
JP CHWDP
JP CHWDP15 maja o 14:16
NWP
Lubię to! 2
JP 100%
JP 100%15 maja o 14:13
PDW!
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.