Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

LOJM: Starcie wagi ciężkiej

Do starcia w kategorii wagi ciężkiej dojdzie w piętnastej kolejce Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych.


i wagi ciężkiej dojdzie w piętnastej kolejce Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych. W sobotę w Jaworze staną naprzeciwko siebie drużyny lidera i wicelidera rozgrywek, czyli odpowiednio Kuźni Jawor oraz Odra Ścinawa. Ten mecz może w dużej mierze zadecydować o tym kto zdobędzie mistrzostwo LOJM i tym samym wywalczy przepustkę do Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych.

Kuźnia Jawor i Odra Ścinawa to prawdziwi hegemonii Ligi Okręgowej, w kategorii juniorów młodszych, w bieżącej kampanii. Młodzi piłkarze z grodu Świętego Marcina w obecnym sezonie tylko raz nie wygrali, remisując na inaugurację rudny wiosennej z Górnikiem Złotoryja. Takim samym wyczynem mogą pochwalić się zawodnicy ze Ścinawy, z tą różnicą, że zamiast podziału punktów mają na koncie porażkę. Ich jedynym pogromcą okazał się oczywiście jaworski MRKS, który zwyciężył jesienią 2:4.

Sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda następująco - jaworzanie nad drugimi ścinawianami mają cztery punkty przewagi. Jednak należy pamiętać o tym, że Odra ma jedno spotkanie zaległe. Zwycięstwo juniorów młodszych Kuźni będzie oznaczać, że znajdą się oni na autostradzie ku LDJM. Również remis nie będzie złym rozstrzygnięciem dla podopiecznych trenera Dariusza Szeligi, bowiem pozwoli on utrzymać przewagę nad Odrą. Triumf w Jaworze zespołu Michała Lewandowskiego sprawi, że prawdopodobnie oba teamy będą iść "łeb w łeb".

Mecz 15.kolejki LOJM Kuźnia Jawor - Odra Ścinawa w sobotę o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Jaworze przy ulicy Parkowej 8.

Liga Okręgowa Juniorów Młodszych - 15.kolejka
20 maja - sobota
Górnik Złotoryja - Albatros Jaśkowice (godz. 11:00)
Kuźnia Jawor - Odra Ścinawa (godz. 11:00)
21 maja - niedziela
Chojnowianka Chojnów - Sparta Rudan (godz. 15:00)
24 maja - środa
Chrobry Głogów - Błękitni Kościelec (godz. 18:30)

Kaczawa Bieniowice - Relaks Szklary Dolne 3:0 wo.
odwołany; Relaks wycofał się z rozgrywek w przerwie zimowej

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
WOŚP 2018
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.