Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Liga Typerów: wyniki 7. kolejki

W minioną niedzielę zakończyła się 7. runda JLH, dzięki czemu poznaliśmy kolejnego wygranego w naszej Lidze Typerów.

Pani Marta Rzepka odbierająca nagrodę za wygraną w typowaniu 6. kolejki JLH. © Paweł Sasiela

Kolejny raz żadnemu uczestnikowi Ligi Typerów nie udało się prawidłowo wytypować wszystkich spotkań. Najbliżej tego było dwóch graczy - Miłosz Kudłacz oraz Stanisław Kleniuk. Szybszy z nich w typowaniu był Miłosz Kudłacz, który tym samym został zwycięzcą siódmej kolejki Ligi Typerów. Gratulujemy.

Wyniki typowań

Wręczenie nagrody odbędzie się podczas ósmej kolejki JLH, w niedzielę 28 stycznia na hali przy ul. Wiejskiej. Prosimy zwycięzcę o kontakt z obsługą ligi.

Do rozpoczęcia kolejnej rundy Jaworskiej Ligi Halowej można typować jej wyniki. Kilkanaście typów już padło. Zachęcamy do zabawy także te osoby, które jeszcze do typowania nie przystąpiły, gdyż nagradzamy najlepszych typerów każdej kolejki.

Typuj wyniki ósmej kolejki JLH

Sponsorem nagród jest firma JAKO.

Do końca naszej zabawy pozostały już tylko dwie kolejki. Po ostatniej rundzie znów zmieniła się klasyfikacja generalna i wyłonił nam się lider rankingu generalnego. Z 78 punktami przewodzi w nim Miłosz Kudłacz, za którym z zaledwie 3 oczkami mniej plasują się Piotr Stawiarski, Marta Rzepka, Daniel Wojda oraz Łukasz Zasławski. Walka o tytuł najlepszego typera Jaworskiej Ligi Halowej będzie bardzo zacięta do samego końca!

Zobacz ranking generalny

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kibic
kibic25 stycznia o 16:55
Super
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.