Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Liga Typerów: wyniki 5. kolejki

Radosław Delikatny ponownie zgarnia tytuł typera kolejki.

Radosław Delikatny zwycięzcą 4. i 5. kolejki w Lidze Typerów. Gratulujemy! © Paweł Sasiela

Radosław Delikatny drugi raz pod rząd był najszybszy spośród tych, którzy najlepiej typowali kolejkę Jaworskiej Ligi Halowej w naszej Lidze Typerów. Zaledwie o kilka sekund ubiegł on Martę Rzepkę oraz Piotra Stawiarskiego, dzięki czemu uplasował się na pierwszym miejscu i tym samym wygrał rundę.

Wyniki typowań

Wręczenie nagrody odbędzie się podczas szóstej kolejki JLH, w niedzielę 14 stycznia na hali przy ul. Wiejskiej. Prosimy zwycięzcę o kontakt z obsługą ligi.

Do rozpoczęcia kolejnej rundy Jaworskiej Ligi Halowej można typować jej wyniki. Kilkanaście typów już padło. Zachęcamy do zabawy także te osoby, które jeszcze do typowania nie przystąpiły, gdyż nagradzamy najlepszych typerów każdej kolejki.

Typuj wyniki szóstej kolejki JLH

Sponsorem nagród jest firma JAKO.

Do końca naszej zabawy pozostały już tylko cztery kolejki, a więc przekroczyliśmy półmetek. W klasyfikacji generalnej prowadzą ex aequo Radosław Delikatny, Piotr Stawiarski oraz Łukasz Zasławski, którzy na koncie mają 57 punktów. Tylko 3 punkty mniej mają Marta Rzepka, St. Martin, Marcin Gawroński, Miłosz Kudłacz, Daniel Wojda, Tomasz Błażewski i Marcin Grzywa.

Zobacz ranking generalny

Zobacz także

Dzisiaj Uczniowie PCKZiU zagrają z Amarillos.

JLH: 5. kolejka

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.