Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Liga Typerów rozstrzygnięta

Wczoraj, po zakończeniu Jaworskiej Ligi Halowej, odbyło się wręczenie ostatnich nagród dla zwycięzców Ligi Typerów.

Marta Rzepka z tytułem najlepszego typera Jaworskiej Ligi Halowej. Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Na hali sportowej przy ul. Wiejskiej, po zakończeniu Jaworskiej Ligi Halowej, odbyło się wręczenie nagród dla najlepszych typerów 8. i 9. kolejki oraz całej ligi.

Za 8. kolejkę Ligi Typerów nagroda przypadła Piotrowi Stawiarskiemu. Ostatnią rundę JLH aż czternaście osób zakończyło z 12 punktami, dlatego o rozstrzygnięciu decydował czas typowania i najszybszy był Paweł pabo.

O wyłonieniu najlepszego typera całej Ligi Typerów również musiał zadecydować czas typowania. Pięciu uczestników naszej zabawy w rankingu generalnym uzyskało najwyższą, taką samą ilość punktów. 99 oczek na koncie zgromadzili Łukasz Zasławski, Piotr Stawiarski, Miłosz Kudłacz, Daniel Wojda i Marta Rzepka. Najszybciej z tej grupy typowała Marta Rzepka i tym samym otrzymała tytuł najlepszego typera Jaworskiej Ligi Halowej oraz nagrodę główną.

Zobacz ranking generalny

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy wszystkich do zabawy w przyszłym sezonie JLH!

Sponsorem nagród w Lidze Typerów była firma JAKO.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Piotr Stawiarski
Piotr Stawiarski6 lutego o 19:31
GRATULUJE
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.