Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Lekcje pływania dla uczniów

Gmina Męcinka pozyskała dotację na kolejne lekcje pływania dla uczniów ze szkół w Męcince i Piotrowicach.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Już po raz kolejny w okresie od marca do czerwca uczniowie z naszych szkół będą mogli uczestniczyć w bezpłatnym programie „Umiem pływać” dzięki pozyskanej przez Gminę Męcinka dotacji ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W trakcie 20 godzin nauki pływania trzydzieścioro dzieci z naszych szkół nie tylko opanuje podstawowe umiejętności pływackie, ale także nauczy się jak bezpiecznie korzystać z akwenów wodnych. Ponadto dodatkowe zajęcia zachęcą uczniów do systematycznego uprawiania sportu w czasie wolnym od nauki oraz prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

MgnienieWiosny
MgnienieWiosny17 lutego o 21:04
Brawo gmina Mecinka, brawo pani minister. Dzięki współpracy jest sukces. Pani Witek powinna być burmistrzem Jawora, umi załatwić wszystko dla ludzi
Lubię to! 0
Miodek
MiodekMgnienieWiosny22 lutego o 11:12
Szkoda tylko, że Pan, nie UMI pisać.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.