Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Kuźnia tryumfuje w Wałbrzychu

Młodzi piłkarze Kuźni Jawor U-10 zwyciężyli turniej Karolina JAKO Cup rozgrywany w sobotę w Wałbrzychu.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

W turnieju wystartowało osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. W pierwszym meczu Grupy "A" niebiesko-żółto-czarni pokonali 1:0 Włókniarz Mirsk, po golu Pawła Duszy. Drugie spotkanie MRKS zremisował 1:1 z Polonią Świdnica, a bramkę dla jaworzan ponownie zdobył Dusza. Ostatnia kolejka to remis z DARBOR Bolesławice Świdnickie 2:2, po dwóch bramkach niezawodnego Pawła Duszy. 

Dzięki dobrym wynikom Kuźnia z drugiego miejsca awansowała do półfinału, gdzie czekał zespół Kłos Lumia. Po ciężkim boju nasi gracze zwyciężyli 2:1. Bohaterem spotkania został kapitan i lider drużyny Juliusz Kulik, strzelec dwóch bramek. W finale czekał gospodarz turnieju Karolina Jaworzyna Śląska. Zwycięstwo 3:1, po bramkach Aleksandra Jaszowskiego, Pawła Duszy i Julka Kulika nie podlegało dyskusji. 

Z rąk organizatorów jaworzanie otrzymali piłki od sponsora turnieju oraz okazały puchar. Drużyna U-10 Kuźni Jawor wystąpiła w składzie: 1. Milan Kuźnia (BR), 6. Paweł Dusza, 7. Aleksander Jaszowski, 8. Oskar Kwiatkowski, 9. Juliusz Kulik (kapitan), 10. Dacjan Kruszelnicki, 11. Oliwier Kruszelnicki.  

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Magda
Magda21 lutego o 22:23
brawa dla chłopaków dali naprawdę wszystko siebie a szczególnie Pawcio Julek i Alek super
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.