Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Kuźnia tryumfuje w Wałbrzychu

Młodzi piłkarze Kuźni Jawor U-10 zwyciężyli turniej Karolina JAKO Cup rozgrywany w sobotę w Wałbrzychu.

Fot. materiały prasowe

W turnieju wystartowało osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. W pierwszym meczu Grupy "A" niebiesko-żółto-czarni pokonali 1:0 Włókniarz Mirsk, po golu Pawła Duszy. Drugie spotkanie MRKS zremisował 1:1 z Polonią Świdnica, a bramkę dla jaworzan ponownie zdobył Dusza. Ostatnia kolejka to remis z DARBOR Bolesławice Świdnickie 2:2, po dwóch bramkach niezawodnego Pawła Duszy. 

Dzięki dobrym wynikom Kuźnia z drugiego miejsca awansowała do półfinału, gdzie czekał zespół Kłos Lumia. Po ciężkim boju nasi gracze zwyciężyli 2:1. Bohaterem spotkania został kapitan i lider drużyny Juliusz Kulik, strzelec dwóch bramek. W finale czekał gospodarz turnieju Karolina Jaworzyna Śląska. Zwycięstwo 3:1, po bramkach Aleksandra Jaszowskiego, Pawła Duszy i Julka Kulika nie podlegało dyskusji. 

Z rąk organizatorów jaworzanie otrzymali piłki od sponsora turnieju oraz okazały puchar. Drużyna U-10 Kuźni Jawor wystąpiła w składzie: 1. Milan Kuźnia (BR), 6. Paweł Dusza, 7. Aleksander Jaszowski, 8. Oskar Kwiatkowski, 9. Juliusz Kulik (kapitan), 10. Dacjan Kruszelnicki, 11. Oliwier Kruszelnicki.  

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
WOŚP 2018
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.