Logo Jawor24h.pl
Reklama
Pracuj bezpiecznie za granicą. www.jestemmobilny.eu

Kuźnia posparuje z Lotnikiem

Z przyczyn losowych sparing z Lotnikiem Jeżów Sudecki dla podopiecznych trenera Marcina Dudka będzie dopiero drugim meczem w tym okresie przygotowawczym.


Najbliższy przeciwnik jaworzan ma za sobą bardzo przeciętną jesień w grupie zachodniej IV ligi dolnośląskiej i z jedenastoma punktami zajmuje dopiero czternastą pozycję. Wpływ na ten wynik miał głównie bardzo słaby start.

Jeżowianie po raz pierwszy zapunktowali dopiero w siódmej kolejce, ogrywając Karkonosze Jelenia Góra 1:0. Z kolei już po dwóch ligowych weekendowych nastąpiła zmiana na stanowisku szkoleniowca. Jerzego Szalińskiego zastąpił Artur Milewski, znany jaworskim kibicom z pracy między innymi w Chrobrym Nowogrodziec czy Karkonoszach Jelenia Góra. Lotnik tej zimy ma za sobą dwie gry kontrolne. Zainaugurował je potyczką z Victorią Świebodzice, a przed tygodniem uległ 2:1 Nysie Zgorzelec (jeleniogórska Klasa Okręgowa). Poprzednio oba teamy miały okazję sprawdzić się na swoim tle na początku sierpnia 2014 roku. Wówczas ekipa z Jeżowa Sudeckiego (wtedy okręgówka) ograła spadkowicza z IV ligi dolnośląskiej z Jawora 2:0.

W Lotniku występuje na co dzień zawodnik przed wieloma laty związany z jaworskim MRKS-em, a mianowicie Leszek Kurzelewski. Od dobrych kilku kampanii przywdziewa trykot Lotnika, a jeszcze wcześniej był graczem Karkonoszy Jelenia Góra. Swego czasu, gdy Leszek Dulat obejmował funkcję szkoleniowca zespołu z ulicy Parkowej 8 latem 2014 roku, portal jg24.pl informował, że istnieje temat powrotu Leszka Kurzelewskiego do grodu Świętego Marcina, ale ostatecznie na spekulacjach się skończyło.

Zapewne w rywalizacji z czwartoligowym Lotnikiem poprzeczka będzie zawieszona znacznie wyżej niż to miało miejsce w konfrontacji z Pogonią Świerzawa. Kto chce się przekonać jak wypadną jaworzanie w drugim meczu towarzyskim przed startem rundy wiosennej, może to uczynić wybierając się w sobotnie popołudnie do Strzegomia. Zawody pomiędzy Kuźnią i Lotnikiem zostaną rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią miejscowego OSiR-u. Początek o godzinie 15:30. Zapraszamy!  

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

LZS Lipa
LZS Lipa17 lutego o 13:03
W związku z wycofaniem się drużyny z która planowaliśmy sparing w najbliższa niedzielę (19.02.2017r.) posiadamy wolny termin do rozegrania gry kontrolnej.
Zainteresowanych prosimy o kontakt 607877912
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.