Pi膮tek, 29.03.2024 372

Ga藕dzicki Tomasz - kandydat do Rady Miejskiej w Jaworze

Ku糿ia wygrywa w Kotli!

Ku糿ia Jawor odnios砤 cenne, czwarte zwyci阺two w tym sezonie w klasie okr阦owej.

W 秗odowe, pochmurne popo硊dnie podopiecznych Mariusza Krupczaka pokonali na wyje糳zie beniaminka Zryw Kotla 1:3. Po stronie MRKS na list strzelców zapisali si Krupczak, Serweci駍ki i Fitas. Gole naszego trenera i pe硁i眂ego obowi眤ki kapitana we wczorajszym spotkaniu - Bartosza Fitasa by硑 砤dnej urody. Zryw honorow bramk zdoby z rzutu karnego przy stanie 0:2.

Prowadzenie obj阬i秏y w 44 minucie po strzale Krupczaka z dystansu w samo okienko bramki 縩ego. Wcze秐iej Zryw mia dwie dobre okazje do obj阠ia prowadzenia jednak w obu przypadkach Gówka by na posterunku. Najpierw uderzenie zza pola karnego nasz goalkeeper sparowa na rzut ro縩y, a pó糿iej futbolówk po strzale z rzutu ro縩ego przeniós nad poprzeczk.

Prowadzenie podwy縮zyli秏y w 55 minucie. Znów szcz甓cia strza砮m z dystansu spróbowa Krupczak, lecz tym razem trafi w s硊pek, do pi砶i dopad Serweci駍ki i umie禼i j w bramce. W 61 minucie po zagraniu r阫 w polu karnym Przerywacza arbiter Piotr Kusak wskaza na "wapno". Kraska wykorzysta jedenastk, ale Gówka by bliski obronienia strza硊 zawodnika Zrywu. Na odpowied ze strony przyjezdnych czekali秏y 10 minut. Fitas pokona bramkarza Zrywu z rzutu wolnego i tym samym ustali rezultat ko馽owy.

Po dobrych zawodach zdobywamy trzy punkty i mamy ju ich na swoim koncie w sumie 12. Razem z Konfeksem Legnica przewodzimy w ligowej tabeli. Ju w sobot kolejny mecz, tym razem z Chrobrym II G硂gów.

5 wrze秐ia (秗oda), godz. 17:30 - Kotla
Zryw Kotla - KU琋IA JAWOR 1:3 (0:1)
Bramki: Kraska 61'-k. - Krupczak 45' Serweci駍ki 55', Fitas 71'
KU琋IA: Daniel Gówka - Robert Kruczek, Emilian Borek, Tomasz Serweci駍ki, Patryk Przerywacz - Kamil Dunaj (Marek Suchojad 65'), Dariusz Czaja (Gracjan Skoczylas 86'), Mariusz Krupczak, Kamil Go潮bek, Bartosz Skulski (Piotr Zieli駍ki 62') - Bartosz Fitas
S阣ziowali: Piotr Kusak (jako gówny) oraz Maciej Or硂wski i Artur D阞owski (jako asystenci)