Czwartek, 18.04.2024 452

KS Polkowice na kolanach

Juniorzy starsi Kuni pokonali dzisiaj w-ce lidera okrgwki - KS Polkowice i zbliyli si do rywala w tabeli na dystans piciu punktw.

bie druyny stwarzay sobie dzisiaj sytuacje, ale zdecydowanie lepiej nastawione celowniki mieli gospodarze. Bramkarza goci pokonali dzisiaj Marcin Bagiski (dwukrotnie), Grzegorz Rakszewski z karnego, Krystian Pietruszka i Miosz Grudziski.

Pocztek meczu nie wskazywa, e taki rezultat bdzie po 90 minutach. Wynik otworzy w 5 minucie Marcin Bagiski. Kwadrans póniej byo ju 2:0. W rol asystenta wcieli si strzelec pierwszego gola, który dogra do Pietruszki, a ten nie mia adnych problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce. Po przerwie, KS zdoby gola kontaktowego. Polkowiczanie ruszyli do jeszcze bardziej wzmoonych ataków. Jednak dziki dobrej postawie miedzy innymi bramkarza Dominika Mikulskiego nie doprowadzili do wyrównania. W 73 minucie, w polu karnym zosta przewrócony Bagiski. Sprawiedliwo z jedenastu metrów wymierzy Grzegorz Rakszewski. W 78 minucie pik na lewym skrzydle przej Grudziski i po indywidualnym rajdzie pokona goalkeepera przyjezdnych. Goci juniorzy dobili w doliczonym czasie gry wyprowadzajc zabójcz kontr, która zakoczya si drugim dzisiaj golem Bagiskiego

3 maja (czwartek), godz. 11:00 - Jawor
KUNIA JAWOR - KS Polkowice 5:1 (2:0)
Bramki: M. Bagiski 5', 90'+2, Pietruszka 21', G. Rakszewski 73'-k., Grudziski 78',
Kunia: Dominik Mikulski - Wojciech Biaczyk, Grzegorz Rakszewski, Marcin Rakszewski, Bartomiej Oniszczuk - Kamil Jano (Dawid Szablewski 87'), Krystian Pietruszka, Artur Wachobow, Miosz Grudziski - Marcin Bagiski, Zbigniew Abramowicz (Damian Wdzyski 66')
óte kartki: Pietruszka, Wachobow (Kunia)
Sdziowie: Robert óty (jako gówny) oraz Rafa Abramowicz i Dariusz Szczepaski (jako liniowi) - delegatura Legnica