Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Konkurs fotograficzny „Kraina Wygasłych Wulkanów”

Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Kaczawskie zaprasza mieszkańców Partnerstwa Kaczawskiego do udziału w konkursie fotograficznym „Kraina Wygasłych Wulkanów”.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Celem konkursu jest promocja obszaru LGD Partnerstwo Kaczawskie, w szczególności jego najwiekszych atutów: stożków powulkanicznych i bogactwa geologicznego poprzez pokazanie różnorodności lokalnych minerałów i atrakcji geoturystycznych, a także edukacja mieszkańców obszaru LGD nt. walorów przyrodniczo-krajobrazowych Krainy Wygasłych Wulkanów. Konkurs potrwa do 9 sierpnia br. Więcej informacji na stronie Organizatora.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.