Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Kolejny amator szybkiej jazdy w terenie zabudowanym stracił prawo jazdy

Kolejny kierowca zatrzymany do kontroli drogowej przez jaworskich policjantów stracił uprawnienia do kierowania.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

A wszystko to przez pośpiech za przysłowiowym "kółkiem". Prowadził on swój samochód w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h zdecydowanie za szybko. W terenie zabudowanym poruszał się bowiem z prędkością aż 113km/h. Teraz pirat drogowy, nie tylko będzie musiał odpocząć od kierownicy przez najbliższe 3 miesiące, lecz również zapłacić 500 zł mandat.
 
Pirat drogowy, który znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość został namierzony przez jaworskich policjantów wczoraj, 12 września na krajowej "3" w Kaczorowie. 31-letni mieszkaniec Lubawki w terenie zabudowanym jechał swoim Audi aż 113 km/h na odcinku, na którym obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.
 
Skutkiem poruszania się o 63 km/h za szybko było odebranie temu kierowcy przez funkcjonariuszy prawa jazdy na 3 miesiące. Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na niego także mandat w kwocie 500 zł. Konto pirata drogowego powiększy się również o 10 punktów karnych.
 
Przypomnijmy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, za przekroczenie prędkości o co najmniej 50 km/h w terenie zabudowanym kierowca traci prawo jazdy na 3 miesiące. 
 
_________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942
Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

g
g14 września 2017 o 06:54
Polecam stanąć na wrocławskiej wieczorową porą, będzie takich więcej.
Lubię to! 2
koks
koksg15 września 2017 o 22:47
ORMO czuwa.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.