Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Kolejne bezpłatne zajęcia z piłki ręcznej i nożnej dla dzieci w szkołach w Męcince i Piotrowicach

Odbywają są bezpłatne treningi z piłki ręcznej i piłki nożnej dla dzieci w Zespole Szkół w Męcince oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piotrowicach.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Realizacja tego zadania pn. „Wyrównujemy szanse - czyli sportowo na wsi” możliwa jest dzięki pozyskanej dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki w wysokości 15 000 zł.

- Aktywizacja dzieci przez sport już od najmłodszych lat to główny kierunek działań realizowany przez obecny samorząd Gminy Męcinka, który aktywnie wspiera kluby sportowe działające na terenie gminy. Organizowane treningi z piłki ręcznej, jak i z piłki nożnej uczą dzieci nie tylko współdziałania, ale przede wszystkim pomagają dbać o dobrą kondycję fizyczną – podkreśla wójt Mirosław Brzozowski.  

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.