Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Kolejna nowa droga w Gminie Męcinka gotowa – tym razem w Chełmcu

Zakończyły się prace związane z budową blisko kilometrowej drogi gminnej w Chełmcu biegnącej przez tzw. majątek, przy działkach budowlanych aż do cmentarza komunalnego.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

W ramach tego zadania została wykonana nowa podbudowa wraz z nawierzchnią asfaltową oraz pobocza. Zrealizowana inwestycja znacząco podniesie standard życia mieszkańców oraz zwiększy poziom bezpieczeństwa. Na przebudowę drogi w Chełmcu Gmina Męcinka pozyskała dotację 326 091,00 zł z budżetu państwa - MSWiA oraz Wojewody Dolnośląskiego. Całkowity koszt inwestycji wynosi 407 614,55 zł. Z budżetu Gminy Męcinka wydatkowano kwotę 81 523,55 zł.

- W imieniu mieszkańców składam serdeczne podziękowania pani Minister Elżbiecie Witek za przychylność i wspieranie naszych działań na rzecz rozwoju Gminy Męcinka – mówi wójt Mirosław Brzozowski.  

Droga przed inwestycją: 

Droga po inwestycji:

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.