Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Kolejna nowa droga gminna w Mściwojowie

Już wkrótce ruszą dalsze prace na terenie Mściwojowa w granicach działek nr 331 i 339/4.

Fot. Adrian Zawierucha © Adrian Zawierucha

W przeprowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego dokonano wyboru wykonawcy zadania, a podpisanie umowy z firmą Usługi Montażowo Budowlane A.J.M. Artur Gawłowski  z siedzibą w Kamiennej Górze, nastąpi już w najbliższych dniach.

Środki na realizację zadania pn.: „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Mściwojowie położonej w granicach działki nr 331 i 339/4" pochodzą z dotacji celowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego na finansowanie ochrony, rekultywacji i poprawy jakości gruntów rolnych. W ramach zadania przewiduje się wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej o długości 375 mb wraz z odwodnieniem oraz odcinkiem kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w celu uzbrojenia przyległych do przebudowywanej drogi działek budowlanych.

Zakończenie prac planowane jest w lipcu br.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

mf
mf1 maja 2017 o 16:16
Nudne
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.