Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Kinderki trzecie w Miliczu

W dniu 16 kwietnia odbył się 2 turniej eliminacyjny KINDER Plus Sport w kategorii czwórek. Młode zawodniczki Olimpii Jawor spisały się znakomicie i zajęły 3 miejsce na 18 zespołów.


Warning: getimagesize(http:///upload/img/files/kinderki-trzecie-w-miliczu.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: operation failed in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 202
©

Dziewczyny dostały się do Finału Dolnośląskiego, w którym udział bierze już tylko 8 najlepszych drużyn. Przypominamy, że w pierwszym turnieju Olimpijki były piąte. Gratulujemy i życzymy medalu w Finale. Pierwsze trzy miejsca awansują do Finału Mistrzostw Polski, który w tym roku odbędzie się w Częstochowie.

Skład: Kinga Kaszubska, Aleksandra Łastowiecka, Anna Lis, Julia Świątoniowska, Maja Charytonowicz, Oliwia Tomaszewska
Trener: Anna Kulbida

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.