Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

JTS Jawor wziął udział w Rozwój Cup 2015

20 czerwca br. w Katowicach drużyna zawodników JTS-u Jawor z rocznika 2005 i 2006, pod wodzą trenera Leszka Wawocznego, wzięła udział w III edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej "Rozwój Cup 2015".


Warning: getimagesize(upload/img/files/JTSJAWOR.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 236
fot. JTS Jawor ©

Zespół z Jawora rywalizował  z drużynami z całej Polski. Ostatecznie zajął siedemnaste miejsce w całym turnieju, którego poziom był bardzo wysoki.

Nagrody młodym zawodnikom wręczyli patron imprezy, reprezentant Polski Arkadiusz Milik oraz dyrektor sportowy Rozwoju Katowice, były reprezentant Polski Kamil Kosowski.

Na zakończenie turnieju mlodzi jaworzanie zebrali autografy i robili pamiątkowe zdjęcia z obecnym i ex-reprezentantem Polski.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.