Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

JTS Jawor najlepszy

JTS Jawor wygra w turnieju rocznika 2005 o Puchar Starosty Powiatu Jaworskiego.

fot. stock.hu ©

Aren zmaga by orlik przy ulicy Wrocawskiej. Do walki o puchar stano sze druyn: Javoria Jawor, Piast Bolków, dwie z JTS-u Jawor, Iskra Kochlice i Amico Lubin. Zawody rozgrywano systemem "kady z kadym".

Po rozegraniu osiemastu spotka poznalimy zwycizc. Zosta nim zespó JTS-u I Jawor, który wygra wszystkie spotkania i tym samym zgromadzi na swoim koncie komplet punktów. Drugi stopie podium zajo Amico Lubin, za na najniszym sanli zawodnicy Javorii Jawor. Czwarty by Piast Bolków, pity JTS II Jawor, a szóste Amico Lubin. Komplet wyników TUTAJ.
Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Kibic
Kibic30 czerwca 2014 o 18:48
JTS zasuy swoj gr na zwycistwo w tym turnieju. Zawodnicy z rocznika 2005 i modsi s w tym klubie najlepsi w Powiecie Jaworskim.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.