Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

JTS Jawor najlepszy

JTS Jawor wygra w turnieju rocznika 2005 o Puchar Starosty Powiatu Jaworskiego.


Warning: getimagesize(upload/img/files/53b120ed2498f53b120ed249c8.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 203
fot. stock.hu

Aren zmaga by orlik przy ulicy Wrocawskiej. Do walki o puchar stano sze druyn: Javoria Jawor, Piast Bolków, dwie z JTS-u Jawor, Iskra Kochlice i Amico Lubin. Zawody rozgrywano systemem "kady z kadym".

Po rozegraniu osiemastu spotka poznalimy zwycizc. Zosta nim zespó JTS-u I Jawor, który wygra wszystkie spotkania i tym samym zgromadzi na swoim koncie komplet punktów. Drugi stopie podium zajo Amico Lubin, za na najniszym sanli zawodnicy Javorii Jawor. Czwarty by Piast Bolków, pity JTS II Jawor, a szóste Amico Lubin. Komplet wyników TUTAJ.
Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Kibic
Kibic30 czerwca 2014 o 18:48
JTS zasuy swoj gr na zwycistwo w tym turnieju. Zawodnicy z rocznika 2005 i modsi s w tym klubie najlepsi w Powiecie Jaworskim.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
WOŚP 2018
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.