Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Joanna Kawczyńska najlepszym nauczycielem powiatu jaworskiego

Pani Joanna Kawczyńska - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Snowidzy zajęła pierwsze miejsce w powiecie jaworskim w plebiscycie Gazety Wrocławskiej „Nauczyciel na medal”.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Miło nam poinformować, że Pani Joanna Kawczyńska – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Snowidzy, a przez wiele lat Publicznego Gimnazjum w Marcinowicach, 15 grudnia otrzymała medal za zajęcie pierwszego miejsce w powiecie jaworskim w plebiscycie Gazety Wrocławskiej „Nauczyciel na medal”.

Pani Joanna na co dzień to wesoła, opiekuńcza, szalona i twórcza osoba. Często w pracy z uczniami sięga po innowacyjne metody nauczania i nowinki technologiczne. 

Szkołę traktuje jak swój drugi dom… Od wielu lat prowadzi grupę teatralną „Amatorzy”, z którą zdobywa czołowe miejsca w powiecie i województwie. Nauczanie dzieci to jej życiowa pasja i wielka przygoda.

Gratulujemy!

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ojojoj
ojojoj12 stycznia o 17:50
Gdyby to było pierwsze miejsce wśród WSZYSTKICH nauczycieli powiatu, to byłoby się czym chwalić. A tak to co ? Przech-wałki.
Lubię to! 0
rr
rr10 stycznia o 16:47
Pierwsze miejsce zajął nauczyciel z liczbą ponad 4000 głosów. Pani Asia nie przekroczyła 160. Nie przeszła do drugiego etapu. Ale z trzech kandydatów, którzy zgłosili się z powiatu ma rzeczywiście pierwsze miejsce. W każdym powiecie wygrywa osoba z największą liczbą głosów. Ranking na najlepszego nauczyciela powiatu był ogłoszony w Gazecie Wrocławskiej.
Lubię to! 1
bolo
bolo10 stycznia o 15:41
Miło przeczytać że są jeszcze tacy pedagodzy . Szczere gratulacje.
Lubię to! 1
Ja
Ja10 stycznia o 12:39
Gratulacje!
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.