Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

JLH: zapowiedź 2. kolejki

Druga kolejka Jaworskiej Ligi Halowej odbędzie się już w najbliższą niedzielę w hali sportowej przy ul. Wiejskiej. Zapraszamy wszystkich kibiców jaworskiego futsalu. Pierwszy gwizdek o godz. 9.

Finał JLH 2016/2017 © Paweł Sasiela

Jedna kolejka to zbyt mało, aby wyłonić zdecydowanego faworyta ligi, ale po drugiej rundzie będzie można już wskazać zespoły liczące się w stawce o tytuł mistrza JLH.

 

09:00 – Oni Kręcą vs. Orzeł Mikołajowice

Najpierw na boisku zobaczymy zespoły Oni Kręcą i Orzeł Mikołajowice. W porównaniu do poprzedniego sezonu Oni Kręcą przeszli mały lifting kadrowy. Nowe twarze w drużynie okazały się strzałem w dziesiątkę, przynajmniej tydzień temu, kiedy to po początkowo zaciętej rywalizacji, ostatecznie zawodnicy występujący w zielonych strojach pewnie pokonali The Boys. Ci z kolei w ubiegłym roku występowali pod szyldem FC Wiadrów i wówczas w meczu z Oni Kręcą to oni odnieśli zwycięstwo. Jak widać nie wszyscy dokonali dobrych wyborów przy układaniu składów.
Drużyna z Mikołajowic to niemal ten sam zespół, który oglądaliśmy w XIII edycji jaworskiej halówki. Na rozpoczęcie tego sezonu również podejmowali Amarillos. Tym razem zdołali strzelić im aż 2 gole, ale jednocześnie stracili ich 9. Rok temu Orzeł uległ tym, co kręcą i taki sam wynik typujemy na niedzielę.

Nasz typ: 1


09:50 – Absolwenci PCKZiU vs BHP-ART. Jawor

Wynik drugiego meczu nie powinien być niespodzianką. Obrońcy tytułu Absolwenci PCKZiU zmierzą się z BHP-ART. Jawor, drużyną która w tym sezonie występuje w nieco okrojonym składzie niż byliśmy do tego przyzwyczajeni. Ich szanse na wygraną są więc jeszcze mniejsze. Poza tym ubiegłoroczny król strzelców na pewno będzie chciał ponownie sięgnąć po to trofeum, a do tego potrzeba celnych strzałów w każdym spotkaniu. Tym bardziej, że w tej edycji chętnych po to wyróżnienie jest cała masa.

Nasz typ: 1


10:40 – The Boys vs Uczniowie PCKZiU

Będzie to prawdopodobnie jedno z bardziej zaciętych pojedynków tego dnia. The Boys w ubiegłym sezonie (jako FC Wiadrów) uplasowało się na trzecim miejscu, a w tym roku ligę zaczęło od porażki. W przypadku drugiej przegranej szanse na poprawę wyniku będą niemal zerowe. Z kolei Uczniowie PCKZiU prezentują się coraz lepiej i na pewno celują w tym roku na podium. Po pierwszej kolejce to właśnie ich zawodnik - Seweryn Suchecki - z dorobkiem 5 goli jest liderem wśród najlepiej strzelających. Jeśli podtrzyma swoją wyśmienitą passę możemy być świadkami bardzo ciekawego spotkania.

Nasz typ: 2


11:30 – Rodło Granowice vs Amarillos

W czwartym meczu Amarillos podejmą beniaminka ligi Rodło Granowice. Tydzień temu Rodło zaliczyło na starcie mały falstart z Absolwentami, dlatego podrażnieni porażką mogą być bardzo groźni. Amarillos chcący w tym roku sięgnąć po zwycięstwo w lidze nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Jeśli trio Yurii Shkvarlo, Mariusz Słota i Wojtek Grzęda będą w formie to zawodnicy Rodła będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby im się przeciwstawić.

Nasz typ: 2


12:20 – PAS-KUL vs FC Lipa

Ostatnie spotkanie to pojedynek doświadczenia i zgrania ze świeżością i nieprzewidywalnością. PAS-KUL w ubiegłym roku minimalnie przegrał walkę o trzecią lokatę i na pewno nie pozwoli, aby los się powtórzył. Ten sezon zaczął od pewnego zwycięstwa z BHP. Radom i jego ekipa przyzwyczaili kibiców do wysokiego poziomu gry i pięknego futbolu. Z kolei Lipa dopiero zaczyna swoją przygodę z JLH. W pierwszej kolejce przegrała z Uczniami i jeśli Cichoń i spółka nie wyciągną wniosków czeka ich kolejna, jeszcze bardziej okazała porażka.

Nasz typ: 1

 

Zapraszamy wszystkich w niedzielę do hali przy ul. Wiejskiej. Jednocześnie przypominamy, że Wy również możecie typować wyniki spotkań w naszej Lidze Typerów, w której najlepsi typerzy będą nagradzani. Zachęcamy do zabawy.

JLH XIV
    M Z R P B+/- Pkt.
1 Absolwenci PCKZiU 9 8 1 0 78-26 25
2 Oni Kręcą 9 7 2 0 68-28 23
3 Amarillos 9 5 2 2 43-25 17
4 PAS-KUL 9 5 1 3 36-29 16
5 BHP-ART. Jawor 9 5 1 3 41-43 16
6 The Boys 9 3 1 5 32-34 10
7 Orzeł Mikołajowice 9 3 0 6 27-52 9
8 Uczniowie PCKZiU 9 2 1 6 38-57 7
9 Rodło Granowice 9 2 1 6 34-70 7
10 FC Lipa 9 0 0 9 20-53 0
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.