Zapraszamy na relację na żywo z dzisiejszej kolejki Jaworskiej Ligi Halowej rozgrywanej na hali sportowej przy ul. Wiejskiej.

Ależ mieliśmy emocje na koniec! Kończymy naszą relację i dziękujemy, że byliście z nami.

KONIEC MECZU. Uczniowie - Amarillos 3:3.

Szósty faul Uczniów. Mamy karnego!

12:23

Ostatnie sekundy Uczniowie w natarciu.

12:21

GOL! Ireneusz Rzepka interweniuje daleko od bramki. Piłka trafia do Seweryna Sucheckiego, a ten doskonale wie, jak korzystać z takich prezentów. 3:3 i czas.

12:20

Oj, będzie się działo w dwóch ostatnich minutach ostatniego pojedynku!

12:17

GOL! Pięć minut do końca. Mateusz Rudy zdobywa bramkę kontaktową. Mamy 3:2.

12:13

Dziesięć minut do końca meczu. Wynik bez zmian, a Uczniowie zdają się tracić koncepcję na odrobienie strat.

12:09

GOL! Druga bramka Mariusza Słoty w meczu i na tablicy mamy już wynik 3:1!

12:07

Piotr Zieliński próbuje z dystansu przelobować Mężyka, ale nieznacznie się myli...

12:05

GOL! Wojciech Grzęda wyprowadza Amarillos na prowadzenie 2:1.

12:03

Gra już wznowiona. Amarillos blisko bramki, ale wynik wciąż bez zmian.

12:00

Do przerwy tylko 1:1, choć kilka razy "kotłowało" się pod obiema bramkami.

11:59

GOL! Przemysław Piec wreszcie dopiął swego. Ładny strzał z prawej strony i mamy 1:1.

11:58

Kontra Uczniów PCKZiU, jednak Seweryn Suchecki nie trafia w światło bramki. Nieco ponad minuta do przerwy.

11:56

Tym razem groźnie uderza Tomasz Błażewski, ale Michał Mężyk jest na posterunku.

11:54

Błąd defensywy Amarillos, ale Piec trafia wprost w golkipera i na pięć minut przed przerwą wciąż 1:0 dla "Żółtych".

11:49

Poprzeczka i ofiarna interwencja Ireneusza Rzepki ratują Amarillos przed stratą gola.

11:43

GOL! Przemysław Piec uderza groźnie z ostrego kąta, ale to Amarillos po kontrze wychodzą na prowadzenie. Strzelcem Mariusz Słota.

11:40

Amarillos zaczęli mocnym akcentem - spojenie słupka z poprzeczką, ale piłka nie wpada do bramki.

11:39

Ostatnie narady w szeregach Amarillos. I zaraz zaczynamy.

11:33

Amarillos i Uczniowie PCKZiU są już na boisku. Rozgrzewka trwa. Niebawem ostatni mecz.

11:31

Czekamy na decyzję co dalej, w związku z tym, że zespół z Lipy nie pojawił się w hali przy ul. Wiejskiej. Być może Oni Kręcą rozegrają gierkę wewnętrzną. Jeśli nie, to ostatni planowany mecz rozpocznie się wcześniej.

11:27

KONIEC MECZU: The Boys - Rodło 9:5.

11:26

GOL! Na niewiele zdała się kolejna bramka Mateusza Brulińskiego, bo po chwili The Boys odpowiedzieli dwoma trafieniami. Mamy 9:5!

11:24

GOL! Daniel Główka wyłożył piłkę dla Piotra Buronia, a ten pewnym strzałem podwyższył na 7:4.

11:22

Znakomita interwencja Leszka Mazura. Mimo czterech straconych bramek, jest dzisiaj pewnym punktem zespołu The Boys.

11:18

GOL! Mateusz Bruliński kompletuje hat-tricka. 6:4 dla The Boys i nieco ponad 8 minut do końca.

11:17

GOL! Ależ rozstrzelał nam się Daniel Główka. Już 6:3.

11:16

GOL! Daniel Główka strzela na 5:3 dla The Boys. Czy Rodło zdoła jeszcze nawiązać walkę?

11:14

Rodło ma problemy z przebiciem się przez defensywę The Boys, a czasu coraz mniej. 11 minut do końca.

11:12

GOL! 15 minut do końca drugiej połowy i The Boys prowadzą 4:3!

11:09

Niespełna pięć minut gry za nami i mamy już 3:3

11:05

Do przerwy 2:2.

11:02

GOL! Na dwie minuty przed przerwą mamy wyrównanie.

11:00

Cztery minuty do końca pierwszej połowy meczu Rodła z The Boys, a wynik bez zmian. Wciąż 2:1.

10:56

UWAGA! Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że FC Lipa prawdopodobnie nie stawi się na dzisiejszym meczu. W takim przypadku ostatnie spotakanie kolejki może zostać rozegrane wcześniej.

10:54

GOL! Daniel Główka zdobywcą drugiej bramki. 2:1 dla The Boys.

10:50

GOL! Rodło szuka swoich szans w kontrach i skutecznie. Mamy wyrównanie.

10:49

Od początkowych minut grę dyktuje The Boys, choć piłkę rozgrywa głównie na swojej połowie.

10:46

GOL! Błyskawicznie do bramki przeciwnika trafił Łukasz Abramowicz.

10:46

Zaczynamy trzeci mecz.

10:45

Warto grać w naszej Lidze Typera. Kolejny uczestnik odebrał nagrodę!

10:38

GOL! Tuż przed końcowym gwizdkiem honorowego gola dla PAS-KUL zdobywa Dawid Tłusty. Koniec meczu. 4:1

10:36

Do końca meczu zostały 2 minuty.

10:34

Bardzo usypiająca gra obu zespołów sprawia, że widowisko nie porywa.

10:31

Z ostatniej chwili. W składzie Rodła Granowice zobaczymy dzisiaj Grzegorza Piskadło! Szykuje się piękne widowisko.

10:28

GOL! Czwartą bramkę dla Absolwentów zdobył Emil Borek.

10:27

Już tylko 10 minut zostało do końca spotkania.

10:25

Patryk Borek pewnie broni kolejne strzały na swoją bramkę.

10:23

Coraz mniej czasu ma PAS-KUL na odrobienie strat. Zanosi się na ich pierwszą porażkę w lidze.

10:22

PAS-KUL w defensywie. Absolwenci stwarzają kolejne sytuacje.

10:19

Zaczęła się druga połowa meczu.

10:18

Rodło Granowice i The Boys już zmierzają do szatni.

10:17

GOL! Tuż przed przerwą gola na 3:0 zdobywa Krystian Pietruszka.

10:16

GOL! 2:0 dla Absolwentów. Piłka wpadła do siatki odbijając się wcześniej od słupka.

10:13

Zawodnicy mają dużo pretensji do poziomu sędziowania.

10:11

Wbrew pozorom PAS-Kul nie zdołał trafić do siatki Absolwentów.

10:09

GOL! 1:0 dla Absolwentów po rykoszecie.

10:04

Wynik remisowy również w przewinieniach.

10:02

Absolwneci grają w swoim stylu. Dobrze broni się PAS-KUL.

10:00

Przed szansą na gola Absolwenci. Tymczasem zdjęcie małej awantury, do której doszło w poprzednim meczu.

09:53

Za chwilę rozpoczęcie drugiego meczu.

BHP-ART. Jawor

1 - 0

Orzeł Mikołajowice

09:50

Koniec spotkania. BHP minimalnie lepsze od Orła. Już za chwilę na boisku zobaczymy Absolwentów i PAS-KUL.

09:47

Orzeł próbuje ze wszystkich sił. w zmasowanych atakach wspiera ich również bramkarz. Do końca meczu minuta!

09:42

BHP zażądało przerwy tuż po zdobyciu pierwszej bramki. Do końca meczu 7 minut.

09:42

GOL! 1:0 dla BHP po pięknej akcji.

09:40

Do końca meczu zostało 10 minut.

09:31

Przypominamy o naszej Lidze Typerów. Wraz z rozpoczęciem 5. kolejki możecie typować wyniki kolejnej rundy. Typuj wyniki.

09:29

Zaczęli drugą połowę.

09:15

Tymczasem do kolejnego meczu szykują się Absolwenci PCKZiU, którzy za kilkanaście minut zmierzą się z PAS-KUL.

09:25

Koniec pierwszej połowy. Wynik 0:0. Więcej okazji do zdobycia bramki miał Orzeł Mikołajowice.

09:20

Coraz więcej kibiców zbiera się na hali przy ul. Wiejskiej.

09:19

Poprzeczka! Orzeł mógł obiąć prowadzenie. Minimalnie przestrzelił zawodnik z numerem 72.