Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Jaworzanin wystąpi na The World Games 2017 we Wrocławiu

Łukasz Tomaszewski - trener Victorii Jawor wystartuje 24 lipca o godz. 16:00 w Hali Stulecia we Wrocławiu w skokach na trampolinie.

Fot. UM Jawor © UM Jawor

Łukasz Tomaszewski - trener Victorii Jawor, zwycięzca zawodów Pucharu Świata 2016 w Szanghaju (w duecie z Bartłomiejem Hesem), wicemistrz Europy z 2014 roku, brązowy medalista mistrzostw Europy juniorów z 2002 roku (St. Petersburg) oraz wielokrotny mistrz Polski, wystartuje 24 lipca o godz. 16:00 w Hali Stulecia we Wrocławiu w skokach na trampolinie. Transmisja na żywo w telewizji. Zapraszamy do kibicowania i trzymania kciuki za reprezentanta naszego miasta na mistrzostwach.

TRANSMISJA NA ŻYWO na kanale Polsat Sport Extra
- godz. 16:10 kwalifikacje
- godz. 19:00 finały i rozdanie medali.

ZAPRASZAMY DO PRZECZYTANIA WYWIADU Z ŁUKASZEM TOMASZEWSKIM

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ja
ja21 lipca 2017 o 15:41
Powodzenia :)
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.