Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Jawor – pracuj w administracji!

Dynamicznie rośnie liczba ofert pracy dla pracowników administracyjnych. W porównaniu z rokiem 2014 ich liczba na Pracuj.pl wzrosła o 25%. Także w Jaworze systematycznie pojawiają się oferty pracy dla specjalistów ds. administracji czy sekretarek.

Człowiek od zadań specjalnych

Jak wynika z analizy ogłoszeń opublikowanych na portalu, praca w sekretariacie wiąże się z bardzo szerokim zakresem obowiązków, a co za tym idzie, z wysokimi wymaganiami pracodawców. Od tych specjalistów oczekuje się:
- organizacji pracy biura,
- koordynacji obiegu dokumentów - w tym faktur,
- archiwizacji dokumentów,
- przygotowywania dokumentacji, zestawień, raportów czy prezentacji.

Osoby obsługujące sekretariat często odpowiedzialne są także za:
- organizację i obsługę spotkań wewnętrznych,
- komunikację z klientami i partnerami biznesowymi.

Pracodawcy wymagają od takich osób znajomości pakietu MS Office, obsługi urządzeń biurowych, języka angielskiego, przynajmniej podstawowej wiedzy rachunkowej czy księgowej oraz znajomości branży, w której działa firma. Dodatkowo pracownik sekretariatu musi posiadać wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz charakteryzować się wysoką kulturą osobistą, a także umieć pracować pod presją czasu.

Gdzie szukać ofert?

Wszystkie oferty pracy w Jaworze i okolicach znaleźć można na stronie www.pracuj.pl.

Jak przygotować CV?

Jeśli zdecydujesz się aplikować na jakiekolwiek stanowisko pamiętaj, by właściwie przygotować swój życiorys. Dlaczego? CV to Twoja zawodowa wizytówka. Zadbaj o to, by było czytelne i przejrzyste. W tym celu warto skorzystać z dostępnych narzędzi, np. Kreatora CV, które pozwolą szybko stworzyć schludny i nowoczesny życiorys. Bezpłatny kreator dostępny na Pracuj.pl pozwala wybrać jeden z profesjonalnych wzorów CV przygotowanych wspólnie ze specjalistami z branży HR. Gotowy dokument można pobrać w formacie pdf lub doc, aby szybko i wygodnie aplikować na oferty pracy.

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

absolwentka UJ
absolwentka UJ1 października 2015 o 17:44
to wszystko fikcja ! jak nie jesteś poprawna politycznie to na pewno pracy zadnej nie dostaniesz nawet na staż ! przykład z zycia wzięty z Jawora UM ZLK JOK ECMEN OSiR MUZEUM itd itd
Lubię to! 0
cholerny kraj...
cholerny kraj...1 października 2015 o 14:20
W kraju zostaną urzędnicy i emeryci...ciekawe kto będzie na nich pracował...jak to możliwe że w erze komputeryzacji wzrasta biurkokracja??? Mam znajomych w urzędach i narzekają ze do południa mają co robić, a potem nuda...to skąd te etaty? Chyba wyborców partia rządząca chce sobie narobić.
Lubię to! 0
"budżetówka"
"budżetówka"cholerny kraj...1 października 2015 o 18:34
w kraju zostaną też nauczyciele z 10-15-sto osobowymi klasami, bo jak młodzi emigrują to i dzieci nie przybywa
Lubię to! 0
toudi
toudi1 października 2015 o 12:21
Po co CV, do takich ciepłych posadek potrzebne są koneksje a nie CV i listy motywacyjne!
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.