Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Jawor: Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

Policjant z jaworskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał 25-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2 miesięcy.

Zdj. ilustracyjne © Gazeta Lubuska

Mężczyzna poszukiwany był celem odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Jaworze. 25-latek już trafił za więzienne kraty, gdzie spędzi przynajmniej jeden rok.
Policjant Referatu Patrolowo-Interwencyjnego  jaworskiej komendy był po służbie, kiedy na jednej z ulic miasta zauważył poszukiwanego.

Mężczyzna szedł chodnikiem, cały czas niepewnie rozglądając się wokół siebie. Chwilę później wpadł on w ręce funkcjonariusza. Był tak zaskoczony, że nie zdążył uciec. Najpierw próbował więc przekonać policjanta aby go puścił, a kiedy siła jego perswazji okazała się nie wystarczająca zaczął się wyrywać. W związku z tym policjant musiał go obezwładnić. O powyższym stróż prawa powiadomił dyżurnego jaworskiej komendy, a potem przekazał ujętego mężczyznę swoim kolegom będącym w służbie. 

Zatrzymany to 25-letni mieszkaniec Jawora. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od dwóch miesięcy. Był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy  w Jaworze za przestępstwo narkotykowe. Jaworzanin został doprowadzony do policyjnego aresztu a stamtąd trafił za więzienne kraty, za którymi spędzi przynajmniej jeden rok.
_________________________________ 
Oficer Prasowy KPP w Jaworze 
podkom. Kordian Mazuryk 
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Nie jestem robotem
Nie jestem robotem10 maja 2017 o 19:44
Brawo Ty!
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.