Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Javoria zagra z Łużycami

W sobotę młodziki Javorii Jawor rozegrają pierwszy mecz na własnym boisku w 2017 roku. W ramach trzeciej kolejki II Ligi Wojewódzkiej Młodzików jaworzanie podejmą Łużyce Lubań.

Javoria Jawor kontra Polonia-Stal Świdnica w listopadzie ubiegłego roku. Fot. PS © Paweł sasiela

Zarówno Javoria jak i Łużyce czekają cały czas na zwycięstwo na wiosnę. Podopieczni trenera Marcina Dudka na inaugurację, przed dwoma tygodniami, zremisowali 2:2 na wyjeździe z Zagłębiem III Lubin. Natomiast w poprzedniej serii gier musieli przełknąć gorycz porażki ulegając, również w delegacji, Eskdarze Bolesławiec 5:0.

Najbliższy przeciwnik UKS-u grał z "Miedziowymi" w ubiegłą sobotę i także podzielił się z tą ekipą punktami (1:1). Natomiast w pierwszej kołejce Łużyce również zanotowały remis, z tą różnicą, że bezbramkowy z Orlikiem Kłodzko.

Czy jedna z drużyn przełamie swoją niemoc w dniu jutzrejszym i zgarnie pełną pulę? Będzie można się o tym przekonać przychodząc na Stadion Miejski w Jaworze na godzinę 11:00, ponieważ wtedy jest planowany początek zawodów. Jednak pamiętajmy, że w tej kategorii wiekowej nie rezultat odgrywa najważniejszą rolę, a możliwość rywalizacji młodych jaworzan z rówieśnikami z innych miast na wysokim poziomie, jakim jest z całą pewnością drugi szczebel w wojewódzkiej hierarchii.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.