Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.
Przyjdź do Salonu Play w Jaworze

Javoria najlepsza na turnieju w Budziszowie Wielkim

Javoria Jawor triumfowała w towarzyskim turnieju piłkarskim dla rocznika 2008 i 2009, którego organizatorem była Akademia Młodego Piłkarza w Budziszowie Wielkim


W zawodach rozgrywanych w hali gimnazjum w Budziszowie Wielkim udział wzięło sześć ekip. Oprócz Javorii i dwóch drużyn gospodarzy, do zmagań przystąpiły jeszcze zespoły AFK Krotoszyce, JTS-u Jawor i Unii Rosochata. Najpierw uczestnicy rywalizowali ze sobą w dwóch grupach każdy z każdym, ale system zakładał, że wszyscy z nich awansują do półfinałów. Zwycięzcy trzech spotkań 1/2 finału przechodzili do grupy pod nazwą Liga Mistrzów, a przegrani do grupy Liga Europy.

W meczach w ramach Champions League najlepsza okazała się wspomniana Javoria. Drugi stopień podium dla AFK Krotoszyce, a trzeci dla kolejnego teamu z grodu Świętego Marcina, czyli JTS-u Jawor. W Lidze Europy najwięcej "oczek" zgromadziła Unia Rosochata, zaś za jej plecami uplasowały się drużyny AMP I Budziszów Wielki oraz AMP II Budziszów Wielki.

W turnieju wzięło udział ponad pięćdziesiąt dzieci, które przez ponad trzy godziny walczyły na boisku w duchu fair-play. Nie brakowało pięknych goli, ecmoji, pamiątkowych pucharów oraz medali, ale przede wszystkim uśmiechów na twarzach młodych piłkarzy, dla których należą się duże brawa. Zasługują na nie także organizatorzy za to, że stanęli na wysokości zadania i przygotowali turniej na dobrym poziomie organizacyjnym.

Klasyfikacja końcowa
Liga Mistrzów
1.Javoria Jawor
2.AFK Krotoszyce
3.JTS Jawor
Liga Europy
1.Unia Rosochata
2.AMP I Budziszów Wielki
3.AMP II Budziszów Wielki

Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik
Oliwer Strzelecki (Javoria Jawor)
Najlepszy strzelec
Michał Stawiak (Javoria Jawor)
Najlepszy bramkarz
Oliwer Różyczka (JTS Jawor)
Najładniejszy gol
Antoni Wesołowski (AFK Krotoszyce) 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.