Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Jak powstaje samochód pożarniczy? – Na to pytanie mogą odpowiedzieć strażacy z Gminy Męcinka

Strażacy z OSP Pomocne, OSP Męcinka, OSP Małuszów, OSP Przybyłowice i Zespół Strażacki Iskierki na zaproszenie wójta Mirosława Brzozowskiego w ubiegłą sobotę wzięli udział w wycieczce do Przedsiębiorstwa Specjalistycznego „Bocar”.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Firma mieszcząca się w Korwinowie nieopodal Częstochowy, zajmuje się produkcją samochodów pożarniczych na różnych typach podwozi renomowanych marek. To właśnie tam powstaje samochód dla jednostki OSP Pomocne. Dzięki pomocy dyrektora ds. produkcji Macieja Radaszewskiego, strażacy wraz z wójtem mogli zobaczyć z bliska cały proces produkcyjny, począwszy od oględzin niezabudowanego podwozia, poprzez podłączanie elektroniki, oględzin wytworzonej zabudowy, jak i gotowe pojazdy. Po zakończeniu zwiedzania oczywiste było odwiedzenie Jasnej Góry w Częstochowie.

Wójt Gminy Męcinka oraz strażacy OSP składają serdeczne podziękowania panu prezesowi Krzysztofowi Krzyczmonikowi za tak miłe przyjęcie i przedstawienie całego procesu produkcji.

Podziękowania składamy również pani Krystynie Czwartackiej za udostępnienie zdjęć z wyjazdu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.