Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Interesujesz się fotografowaniem – weź udział w konkursie!

Starosta Jaworski zaprasza mieszkańców Powiatu Jaworskiego do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Przyroda powiatu jaworskiego w obiektywie", którego głównym celem jest ukazanie piękna i bogactwa naturalnego powiatu jaworskiego.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Organizowany konkurs przeznaczony jest zarówno dla fotografii amatorskiej, jak i profesjonalnej. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o składanie (nadsyłanie) prac konkursowych na adres: Starostwo Powiatowe w Jaworze, ul. Wrocławska 26, 59-400 Jawor, z dopiskiem na kopercie: „KONKURS FOTOGRAFICZNY” – do dnia 06.11.2017 r. (decyduje data wpływu do Starostwa).

Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 10 prac konkursowych własnego autorstwa, przedstawiających bogactwo przyrodniczo-kulturowe z czterech różnych miejsc z terenu powiatu jaworskiego (zdjęcia: wiosna, lato, jesień, zima).

Autorzy najciekawszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody. Regulamin oraz Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.powiat-jawor.pl. Do współpracy zaproszono MS Fotografia – Monika Synowiec Serdecznie zapraszamy! 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.