Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Gratulacje dla stypendystów jaworskich szkół

W grudniu, w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju, odbyła się oficjalna uroczystość wręczenia uczniom dolnośląskich szkół stypendiów Prezesa Rady Ministrów.

Fot. Powiat Jaworski © Powiat Jaworski

Również Powiat Jaworski reprezentowała młodzież naszych szkół ponadgimnazjalnych - Weronika Płaskocińska z klasy II c Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze, Damian Grzelak z klasy IV Technikum Informatycznego z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze oraz Rafał Cieplik z Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie. Uczniowie ci zostali również wyróżnieni listami gratulacyjnymi oraz drobnymi nagrodami podczas posiedzenia Zarządu, które odbyło się 12 listopada. Starosta Stanisław Laskowski w imieniu całego Zarządu przekazał życzenia dalszych sukcesów oraz realizacji edukacyjnych zamierzeń. Spotkanie było też okazją, do podzielenia się przez stypendystów swoimi zainteresowaniami, pasjami oraz planami na przyszłość. Wyróżnionym uczniom towarzyszyli dyrektorzy szkół. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Tato London
Tato London15 grudnia 2017 o 21:24
jestem dumny z mojej corci ,Wera bravo TY!
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.