Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Gmina Mściwojów: Dyrektorzy szkół wybrani

W dniu 4 lipca, w siedzibie Urzędu Gminy odbyło się uroczyste spotkanie z nowo wybranymi dyrektorami Szkół Podstawowych w Targoszynie i Snowidzy, które powstają w ramach reformy oświatowej.

Urząd Gminy Mściwojów, fot. Adrian Zawierucha © Adrian Zawierucha

Wybory dyrektorów w przeprowadzonych konkursach dokonała 11 osobowa komisja powołana zarządzeniem Wójta Gminy, w której zasiedli przedstawiciele: organu prowadzącego i organu nadzoru pedagogicznego, Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców oraz przedstawiciele związków zawodowych.

W wyznaczonym terminie tj. do 14 lipca 2017 r. do Urzędu Gminy Mściwojów wpłynęła jedna oferta kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Targoszynie oraz dwie oferty kandydatów na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Snowidzy.

Komisja po wysłuchaniu przedstawianych przez kandydatów koncepcji funkcjonowania i rozwoju szkoły oraz zadawanych pytań i udzielonych odpowiedziach dokonała w głosowaniu tajnym wyboru na dyrektora SP w Targoszynie na okres  1.09.2017 – 31.08.2022 r. Pana Piotra Pieniążka oraz na dyrektora SP w Snowidzy Pana Dariusza Brzyka. Ostatecznie Wójt Gminy Zarządzeniem zatwierdził  wybory kandydatów.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

mariusz
mariusz14 sierpnia 2017 o 08:14
serial "ukryta prawda" ?
Lubię to! 0
JB
JB10 sierpnia 2017 o 21:41
Ale ZMIANY! Przecież to było wiadomo od razu. Formalności stało się zadość. Poprawcie daty. Do 14 lipca wpłynęły oferty, a 4 lipca spotkali się z "nowymi" dyrektorami ... A może to nie pomyłka ? W tej gminie wszystkie cuda są możliwe. Od lat.
Lubię to! 1
kama
kamaJB11 sierpnia 2017 o 07:51
piszą o *** a to,że w gminie są wieczne awarie wodociągów to cisza...może czas wymienić i to najlepiej przed zimą..
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.