Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Gmina Mściwojów: Blisko 2500 porcji narkotyków zdjętych z rynku

Jaworscy policjanci zatrzymali kobietę, podejrzewaną o posiadanie ponad 2500 porcji środków odurzających.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Jaworscy policjanci zatrzymali kobietę, podejrzewaną o posiadanie ponad 2500 porcji środków odurzających. W trakcie sprawdzania pomieszczeń zajmowanych przez 27-latkę funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Narkotyki suszyły się w pobliżu pieca. Teraz za posiadanie znacznej ilości środków odurzających sprawcy grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jaworscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojawili się u 27-letniej mieszkanki gminy Mściwojów po tym, jak ustalono że kobieta może mieć w swoim mieszkaniu środki odurzające. Ich podejrzenia okazały się słuszne. W jednym z  pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli suszące się roślinny o specyficznym zapachu. Leżały on w pobliżu pieca. Przeprowadzone badanie wskazało, że zabezpieczony susz  to marihuana w ilości pozwalającej na uzyskanie blisko 2500 porcji handlowych tego narkotyku.

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym również skąd kobieta miał narkotyki i gdzie miały trafić. Policjanci sprawdzają, czy podejrzewana nie zajmowała się także rozprowadzaniem środków odurzających.

Teraz sprawca za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi  nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

_____________________________

Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

?
?7 listopada 2017 o 18:31
A gdzie to się wydarzyło?
Lubię to! 0
Diler
Diler?8 listopada 2017 o 12:03
W polsce :)
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.