Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Zdrowo i wesoło - budowa siłowni zewnętrznej w Snowidzy

Pod koniec sierpnia w Snowidzy zamontowano pierwszą w gminie Mściwojów siłownię zewnętrzną.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Inicjator siłowni – Przewodniczący Rady Sołeckiej Wsi Snowidza Tadeusz Budziński  oraz autorka projektu Przewodnicząca Rady Gminy Mściwojów Gabriela Męczyńska oficjalnie dokonali odbioru prawidłowego montażu urządzeń, dostarczonego i wykonanego przez firmę FIT Park Sp. z o.o. z Torunia. Zaraz po tym nieoficjalnego odbioru dokonały miejscowe dzieci. Choć to sprzęt dla dorosłych, z radością próbowały swoich sił na nietypowych „huśtawkach”. Obiecały również, że często będą przyprowadzać tu swoich rodziców oraz dziadków i babcie.
 
„Zdrowo i wesoło - budowa siłowni zewnętrznej w Snowidzy” to projekt zrealizowany przez Stowarzyszenie Wsi Snowidza oraz Radę Sołecką i sfinansowany z Fundacji KGHM Polska Miedź w kwocie 10 tys. zł  oraz środków własnych – 900 zł. Podczas 3 Święta Kapusty w dn. 24 września br. uroczyście otwarto to miejsce rekreacji, które wcześniej poświęcił Ks. Proboszcz Dariusz Pudełko, a uroczystego przecięcia symbolicznej wstęgi dokonali przedstawiciele sołectwa i gminy (sołtys, przewodniczący Rady Sołeckiej, przewodnicząca Rady Gminy Mściwojów), prezes Stowarzyszenia Wsi Snowidza Małgorzata Drabowicz oraz lokalni sponsorzy. Rada Sołecka zadbała również o tablicę z regulaminem porządkowym oraz tabliczkę informacyjną o darczyńcy i realizatorze projektu.
 
Mieszkańcy Snowidzy są wdzięczni za nowe miejsce rekreacji i dziękują serdecznie wszystkim za zaangażowanie i wsparcie tej inicjatywy.
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.