Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.

(FOTO) Zakończenie 2. rundy Tarmac Masters 2017

Przez dwa dni (2-3 czerwca) na terenie powiatu jaworskiego odbywała się druga runda rajdu samochodowego Tarmac Masters 2017.

Fot. jawor24h.pl

Blisko 80 załóg wzięło udział w rajdzie. Jednak nie wszystkie ekipy ukończyły wyścig. Zawodnicy mieli do pokonania w Super KJS 7 odcinków specjalnych o łącznej długości 32 km, natomiast w Rajdzie Okręgowym 9 odcinków liczących ponad 40 km. Trasa rajdu liczyła odpowiednio 176 i 227 km. Oficjalne zakończenie rajdu odbyło się na jaworskim Rynku, gdzie na zawodników czekali mieszkańcy i fani motoryzacji, aby pogratulować i podziękować im za dwa dni doskonałych emocji i wrażeń.

Wyniki dostępne na stronie organizatora.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

milicja nieobywatelska
milicja nieobywatelska7 czerwca o 00:20
niestety ludzi co kot napłakał
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.