Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Zagospodarowanie skweru przy OSP Mściwojów

W sobotę, 14 października grupa „Nasz Mściwojów” oraz miejscowi strażacy i wolontariusze przystąpili do prac ziemnych na skwerze przy siedzibie OSP.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Zaadoptowanie nieużytku odbywa się w ramach realizacji projektu „Mściwojów – mój dom”, który uzyskał dofinansowanie w konkursie grantowym „Działaj lokalnie 2017”, ogłoszonym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, a realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Kaczawskie.

Członkowie grupy, inspirując się projektami wykonanymi podczas wcześniejszych spotkań przez tutejsze dzieci oraz sugestiami tutejszych seniorów, stworzyli plan ścieżki, nasadzeń i trawnika. Ogromną pomoc w przygotowanie nawierzchni pod ścieżkę wnieśli Panowie Dawid i Piotr Andruszyn oraz mieszkańcy wioski – wolontariusze, sołtys,  radni i członkowie rady sołeckiej.

Już wkrótce dotąd znajdujący się przy siedzibie OSP nieużytek, zostanie zaadaptowany na miejsce odpoczynku i spotkań dla mieszkańców Mściwojowa i turystów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.