Na najniższym stopniu podium uplasowała się Polonia-Stal II Świdnica, która ograła w meczu o trzecie miejsce Zjednoczonych I Żarów. Piąte miejsce zajęła Kuźnia I Jawor, zaś na kolejnych pozycjach zakończyli zmagania kolejno Zjednoczeni II Żarów, Czarni Lwówek Śląski, Polonia-Stal I Świdnica, Kuźnia II Jawor oraz AP Free Kids Trzebnica.
Najlepszym strzelcem zawodów został Piotr Zazuliński z Górnika Złotoryja. Najlepszym bramkarzem wybrano Jakuba Olszowego z Kuźni II Jawor, zaś najlepszym zawodnikiem Jakuba Gontarka z Górnika.
Wyniki spotkań:
Kuźnia I Jawor - Polonia-Stal II Świdnica 1:1
Polonia-Stal I Świdnica - Górnik Złotoryja 0:5
Zjednoczeni I Żarów - Kuźnia II Jawor 2:1
Zjednoczeni II Żarów - Zagłębie Wałbrzych 2:1
Kuźnia I Jawor - Czarni Lwówek Śląski 2:0
Polonia-Stal I Świdnica - AP Free Kids Trzebnica 2:0
Polonia-Stal II Świdnica - Zjednoczeni I Żarów 1:0
Górnik Złotoryja - Zjednoczeni II Żarów 5:1
Kuźnia II Jawor - Czarni Lwówek Śląski 0:1
Zagłębie Wałbrzych - AP Free Kids Trzebnica 2:0
Kuźnia I Jawor - Zjednoczeni I Żarów 2:3
Polonia-Stal I Świdnica - Zjednoczeni II Żarów 1:0
Polonia-Stal II Świdnica - Kuźnia II Jawor 4:0
Górnik Złotoryja - Zagłębie Wałbrzych 2:0
Zjednoczeni I Żarów - Czarni Lwówek Śląski 2:2
Zjednoczeni II Żarów - AP Free Kids Trzebnica 3:0
Kuźnia I Jawor - Kuźnia II Jawor 2:0
Polonia-Stal I Świdnica - Zagłębie Wałbrzych 0:3
Polonia-Stal II Świdnica - Czarni Lwówek Śląski 2:0
Górnik Złotoryja - AP Free Kids Trzebnica 3:0
Półfinały:
Polonia-Stal II Świdnica - Zagłębie Wałbrzych 1:1, karne 0:2
Górnik Złotoryja - Zjednoczeni I Żarów 1:0
Mecz o 9 miejsce:
Kuźnia II Jawor - AP Free Kids Trzebnica 2:0
Mecz o 7 miejsce:
Polonia-Stal I Świdnica - Czarni Lwówek Śląski 1:3
Mecz o 5 miejsce:
Kuźnia I Jawor - Zjednoczeni II Żarów 2:0
Mecz o 3 miejsce:
Polonia-Stal II Świdnica - Zjednoczeni I Żarów 1:0
Finał:
Zagłębie Wałbrzych - Górnik Złotoryja 0:0, karne 1:0
Składy drużyn:
Zagłębie Wałbrzych: Oktawian Karkowski, Dominik Sikorski, Wiktor Smoczyk, Daniel Bumbul, Oliwier Michalak, Dawid Szymkowicz, Olaf Makowski; trener Maciej Maciejczyk
Kuźnia I Jawor: Patryk Szlęk, Wojciech Łysenko, Krystian Perełka, Kacper Michalski, Paweł Dusza, Aleks Jaszowski, Oliwier Lewandowski; trener Daniel Płaza
Kuźnia II Jawor: Jakub Olszowy, Dorian Bober, Przemysław Sobotkiewicz, Miłosz Mały, Kamil Rusinowicz, Filip Kułaga; trener Daniel Płaza
AP Free Kids Trzebnica: Maciej Janik, Oliwia Kuzan, Wiktoria Gąsiorek, Filip Olczyk, Kamil Kułaka, Paweł Ścisło, Maciej Matkowski, Jakub Śliwka, Patryk Stępień; trener Tomasz Mielnik
Czarni Lwówek Śląski: Vincento Bernardo, Jakub Michalak, Bartosz Zatorski, Alan Zabiega, Błażej Łoza, Igor Nesterowicz, Adrian Pokomejko, Bartosz Polarczyk, Dominik DomańskiMaciej Horbanowicz; trener Artur Nakielski
Górnik Złotoryja: Miłosz Doszczeczko, Jakub Gontarek, Mateusz Dudek, Filip Wróbel, Piotr Zazuliński, Aleksander Gorzelant, Andrzej Gryszówka, Marcel Woch; trener Piotr Korczak
Polonia-Stal I Świdnica: Jakub Malczyk, Kryspin Kowalczyk, Krzysztof Wyszyński, Dominik Bajrak, Mateusz Węgrzyn, Mateusz Strzelbicki, Jakub Król, Adrian Simlat, Michał Korbut, Filip Bułat; trener Michał Korbecki
Polonia-Stal II Świdnica: Oskar Browarski, Emil Gliwa, Oliwier Salski, Oliwier Kruczek, Goran Rajca, Brajan Biernacki, Kacper Szeremeta, Natan Woźniak, Kamil Szpak; trener Sebastian Błaszczyk
Zjednoczeni I Żarów: Mateusz Sabara, Karol Pawlonka, Wiktor Łuczak, Wiktor Maziarz, Krystian Kuriata, Tymoteusz Chlewicki, Max Górka, Dominik Korbut; trener Bartłomiej Czoch
Zjednoczeni II Żarów: Hubert Rajor, Marcel Rachajski, Paweł Siemiochin, Łukasz Pawlik, Dominik Duszyński, Nadia Sobel, Antoni Stankowski, Kamil Zadrożny, Jakub Garbacz; trener Bartłomiej Czoch