Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Wypadek na DK 3 między Mysłowem a Nowymi Rochowicami

W dniu 23 września doszło do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 3 między Mysłowem a Nowymi Rochowicami.

Fot. OSP Kaczorów © OSP Kaczorów

O godz. 17:18 Dyżurny SK otrzymał zgłoszenie o wypadku na 442,2 km drogi krajowej nr 3. Do zdarzenia zadysponowane zostały 2 zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz zastępy z lokalnych jednostek OSP z Bolkowa, Kaczorowa i Starych Rochowic.

Po dojeździe okazało się, że w zdarzeniu uczestniczyły samochód osobowy oraz ciężarowy, którymi podróżowało łącznie 4 osoby. W chwili przyjazdu strażaków obecne na miejscu zdarzenia pogotowie ratunkowe udzielało pomocy medycznej dwóm osobom.

Pozostałe nie odniosły żadnych obrażeń. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli źródła zasilania w pojazdach oraz związali przy pomocy sorbentu rozlane płyny eksploatacyjne. Działania na miejscu zdarzenia zakończono o godz. 19:27.

kpt. mgr inż. Łukasz Starowicz
Komenda Powiatowa PSP w Jaworze

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.