Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Wycieczka rowerowa parafian ze Słupa

Parafianie parafii Wniebowzięcia NMP w Słupie wraz ze swoim proboszczem ks. Piotrem Różyckim aktywnie spędzają czas na rowerach.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

W pierwszym rajdzie rowerowym, którego inicjatorem był właśnie Ksiądz Proboszcz udział wzięło aż 40 osób.

Pierwsza trasa prowadziła na polanę do Bogaczowa. Kolejną wycieczkę zorganizowano do Myśliborza, w której również wzięły udział rodziny z parafii. Podczas rajdu dzieci dotrzymywały tempa dorosłym i dawały im motywację do pokonania kolejnych kilometrów. Na zakończenie każdej wyprawy rowerowej parafianie wspólnie z Księdzem spędzają czas przy ognisku.

W najbliższym czasie planowana jest kolejna wycieczka rowerowa. Proboszcz ks. Piotr Różycki organizuje nie tylko wycieczki rowerowe. Parafianie aktywnie rozpoczęli wakacje podczas wspólnej zabawy w Energylandii w Zatorze. Natomiast we wrześniu planowana jest wycieczka do Włoch.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.