Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO, WIDEO) Pożar domu przy ul. Kolejowej

Po godz. 16 w domu przy ul. Kolejowej wybuchł pożar. Na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej.

Oprócz PSP do zdarzenia zadysponowano zastępy z OSP Jawor, Mściwojów i Paszowice. Na miejsce dojechał też z Legnicy wóz z podnośnikiem. Była obecna policja, która ustala przyczyny powstania pożaru. W momencie powstania pożaru w mieszkaniu nikogo nie było. Mężczyźnie, który tam mieszkał tymczasowo zaproponowano lokal zastępczy. Zajęły się nim służby z gminnego centrum kryzysowego.

Na chwilę obecną nie znamy przyczyn powstania ognia – powiedział nam dowodzący akcją mł asp. Mirosław Walaszczyk z PSP JRG w Jaworze.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.