Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Warsztaty ceramiczne w muzeum

W Muzeum Regionalnym w Jaworze odbyły się warsztaty ceramiczne w ramach cyklu zajęć „Lato w mieście”.

Fot. jawor24h.pl © Anna Cybulska

To już trzecie spotkanie w ramach wakacyjnych warsztatów „Lato w mieście”. Tematem dzisiejszych zajęć była rola ceramiki w epoce brązu. Zajęcia poprowadzili Diana i Rafał Jakubowscy z ETNO EKO EDUKACJA. 

- Wszystkie nasze spotkania związane są z epoką brązu i odbywają się pod hasłem jednego z żywiołów. Dzisiaj naszym żywiołem była ziemia - mówi Katarzyna Sielicka z jaworskiego muzeum. 

- Podczas zajęć uczestnicy lepili naczynia z gliny. Oczywiście, wzorowali się naczyniami z epoki brązu. Za tydzień zapraszam na ostatnie zajęcia - żywiołem będzie ogień. Będziemy robić ozdoby z miedzi. W jaki sposób miedź wiąże się z ogniem? O tym wszystkim będziemy opowiadać na kolejnych warsztatach - dodała K. Sielicka. 

Kolejne zajęcia odbędą się w piątek, 28 lipca br., od godz. 14 do 16. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.