Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Wakacje teatralne w Gminie Męcinka

Po raz kolejny samorząd Gminy Męcinka wraz z kierownikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Męcince zorganizował dla najmłodszych teatralne wakacje.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

W miesiącu lipcu dzieci poznały wiele baśni i legend m.in. „Stoliczku nakryj się”, „Pinokio” oraz „Książe i żebrak”, „Zaczarowany młynek”, „Czerwony Kapturek”, „Śpiąca Królewna”. Spektakle, które odbyły się w każdym sołectwie gminy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży i rodziców.

Aktorzy z teatru ART-RE z Krakowa tworzą je wraz z publicznością umożliwiając dzieciom kreowanie bajkowego świata. Przedstawienia sfinansowane zostały z budżetu Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Czytelnik
Czytelnik30 lipca 2017 o 14:30
Świetna sprawa! Brawo dla Gminy Męcinka!
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.