Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Umowa podpisana, będzie termomodernizacja w Gminie Wądroże Wielkie

W dniu 20.11.2017 r. Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka wraz z Małgorzatą Dygudaj Skarbnikiem Gminy podpisały umową na dofinansowanie zadania Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej.

Fot. Gmina Wądroże Wlk. © Gmina Wądroże Wielkie

W dniu 20.11.2017 r. Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka wraz z Małgorzatą Dygudaj Skarbnikiem Gminy podpisały umową na dofinansowanie zadania Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej z zastosowaniem nowoczesnych technologii w Gminie Wądroże Wielkie.

Wartość  inwestycji to blisko 1 mln zł.

Celem projektu jest zwiększenie efektywność energetycznej czterech  budynków użyteczności publicznej: budynek Urzędu Gminy, budynek GOPS oraz budynki świetlic wiejskich w Mierczycach i Kosiskach.

Łukasz Nowicki
St. Spec. ds. Informatyki i promocji Gminy

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.