Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Uczestnicy Dolnośląskich Zawodów Strzeleckich z medalami i certyfikatami

Na zakończenie sportowej rywalizacji na jaworskiej strzelnicy wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty udziału w zawodach, pamiątkowe medale oraz upominki ufundowane przez Polską Grupę Zbrojeniową.

Fot. Paweł Sasiela

Certyfikaty podpisał Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Michał Dworczyk, starosta Stanisław Laskowski oraz wicestarosta Arkadiusz Baranowski. Uczniowie przybyli z całego Dolnego Śląska bardzo chwalili organizowane przez Starostwo Powiatowe i Jaworski Klub Strzelecki UR zawody.

- Bardzo mi się podobało. Organizacja całego przedsięwzięcia była bardzo dobra, wręcz idealna. Zawody we wszystkch konkurencjach były bardzo wyrównane - mówił Szymon z Zespołu Szkół Logistycznych we Wrocławiu.

Najlepsi zawodnicy oraz najlepsze drużyny nagrodzone zostaną jutro podczas konferencji i targów w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

- Jutrzejszy dzień na pewno będzie bardzo ważny dla tych osób, które dzisiaj były najlepsze w poszczególnych konkurencjach - zauważał starosta Stanisław Laskowski. - Jeszcze raz wam wszystkim dziękuję za obecność i zapraszam na jutrzejszy dzień.

W zawodach wzięło udział blisko stu uczniów reprezentujących kilkunaście dolnośląskich szkół, w tym trzy z powiatu jaworskiego: Zespół Szkół i Placówek w Bolkowie, I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze oraz Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze. 

Wielki szacunek dla was za wytrwałość i osiągnięcia - mówił Rafał Sokołowski, prezes Jaworskiego Klubu Strzeleckiego UR. - Chciałbym podziękować również sędziom, bo to oni pracowali nad waszym bezpieczeństwem

Udział w targach edukacyjnych potwierdziły Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Dolnośląska we Wrocławiu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Legnicy, Akademia Sztuki Wojennej, Wojskowa Akademia Techniczna oraz Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu. 

W panelu doradztwo zawodowe na stoiskach zaprezentują się WKU we Wrocławiu, KW Policji we Wrocławiu, KW PSP we Wrocławiu, Placówka Straży Granicznej w Jeleniej Górze, Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej, Nadleśnictwo Jawor, Pogotowie Ratunkowe w Legnicy, Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Patronat naukowy nad wydarzeniem objęły Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Legnicy oraz Instytut Pamięci Narodowej. Patronami medialnymi wydarzenia obok portalu jawor24h.pl są Telewizja Jawor, TVP, Polska Zbrojna, Telewizja Dami Wałbrzych, Telewizja Sudecka, Radio Plus.

Reklama

Komentarze (10)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

sędzia
sędzia22 września o 09:39
Super! Brawo Panie Wicestarosto Baranowski i Panie Starosto Laskowski. Widać że chccecie robić dla ludzi, dla młodzieży. Tak powinien działać polityk . 100 % KLASY
Lubię to! 1
pozytywnie
pozytywnie21 września o 08:15
a panowie starostowie z klasą i uśmiechem na ustach robią swoje
Lubię to! 10
reżyser
reżyserpozytywnie21 września o 08:29
niektóre uśmiech to iście filmowe
Lubię to! 1
Maciej Gwoździewicz
Maciej Gwoździewicz20 września o 22:26
Mam nadzieję, że ta impreza powtórzy się za rok jeszcze z większym rozmachem. Może zaproszenie obu Starostów przyjąłby minister Macierewicz- to byłby hit.
Lubię to! 13
skandal!11!
skandal!11!20 września o 22:21
starostwo to tylko by sie bawilo!!!!21! kolejna impreza!! kto za to placi!! starostwo do likwidacji!!
Lubię to! 7
RW
RWskandal!11!20 września o 22:36
Nie masz nic sensownego do napisania?Nic nie wiesz o tym wydarzeniu a wyrażasz fałszywe wnioski.
Lubię to! 9
luz
luzskandal!11!20 września o 22:39
SW-daj spokój, zobacz jak ma zszargane nerwy człowiek-nawciskał tyle wykrzykników, że aż mu nawet klawiatura siada, bo zamiast wykrzykników wyszły jedynki
Lubię to! 6
...
...luz21 września o 07:34
pitu pitu
Lubię to! 1
ona
onaskandal!11!21 września o 07:48
w pitu pitu wyczuwam ratuszowe klimaty i nawet wiem, od kogo przejął to powiedzenie, najważniejsze, że zelżyły nerwy, klawiatura trochę odpocznie
Lubię to! 1
:D
:Dona21 września o 07:55
Urząd już pracuje... :)
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.