Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Turniej wiedzy pożarniczej - eliminacje powiatowe

Jakub Borsukiewicz, Paweł Wojtanowski oraz Michalina Wójtowicz są laureatami Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” na etapie powiatowym. Przed nimi eliminacje wojewódzkie.

© AS

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Głównym celem konkursu jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, jak również wiedzy na temat techniki pożarniczej. Konkurs został podzielony na trzy grupy wiekowe: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna.

W wyniku rozgrywek finałowych wśród najmłodszych pierwsze miejsce zajął Jakub Borsukiewicz z Męcinki. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Olchówka z Mściwojowa, a trzecie Kamil Rembisz z Bolkowa. W kategorii wiekowej gimnazjum pierwsze miejsce otrzymał Paweł Wojtanowski z Jawora, drugie Agata Turlejska z Bolkowa, a trzecie Grzegorz Filipowski z Paszowic. Natomiast w ostatniej grupie wiekowej (szkoły ponadgimnazjalne) najlepszą okazała się Michalina Wójtowicz z Jawora. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Kaczmarzyk z Bolkowa.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.