Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Trwają dożynki w Chroślicach

Na placu przy świetlicy wiejskiej w Chroślicach trwają uroczystości dożynkowe.

© Anna Cybulska

Uroczystości dożynkowe oficjalnie rozpoczęła sołtys wsi Anna Sikorska witając wszystkich zebranych. Następnie na plac wniesiono wieniec dożynkowy, a starostowie dożynek - Karolina Tracz i Dawid Michalski, przekazali na ręce wójta Mirosława Brzozowskiego bochen chleba z tegorocznych zbóż. Podczas uroczystości głos zabrał wójt M. Brzozowski, który podziękował rolnikom za trud wkładany w codzienną pracę i wskazywał ważną rolę rolnictwa w gospodarce. 

Po części oficjalnej wystąpił zespół Chrośliczanie oraz Metamorfoza. Dla gości przygotowano loterię fantową oraz pyszne domowe jadło. Zabawa w Chroślicach potrwa do późnych godzin wieczornych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.