Logo Jawor24h.pl
Osiedle Kamionka - Nowoczesne osiedle dla Ciebie
Reklama
Zakład Szklarski w Jaworze, tel. 600 96 32 96
Lodziarnia Marceli w Jaworze
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Trwa remont ulicy Cukrowniczej

W poniedziałek, 16 kwietnia br. nastąpi zamknięcie ul. Cukrowniczej na odcinku od ul. Starojaworskiej do trafo stacji (II ETAP). Prowadzone są równocześnie prace wodno-kanalizacyjne.

© UM Jawor

W związku z remontem wprowadzono tymczasową organizację ruchu. Ulica Cukrownicza zostanie zamknięta dla ruchu kołowego, z wyjątkiem pojazdów budowy i dojazdów do posesji.

Koszt budowy drogi wyniesie ok. 12 milionów złotych, z czego ponad 10 milionów, pochodzi z dofinansowania uzyskanego przez Gminę Jawor ze środków unijnych.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

solo
solo13 kwietnia o 20:11
To nie jest remont ale modenizacja istniejącego odcinka i tworzenie drugiego nowego pasa . Od kiedy remont 2 km drogi kosztuje 12 mln PLN? Oj redaktor nie rozumie technicznych spraw.Lepiej byłoby , żeby takie artykuły były wiarygodne.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.