Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Spartakus nie był gościnny

W piątek w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworze odbył się turniej siatkarski z udziałem zespołów z Jawora i Wałbrzycha. Gospodarze nie pozwolili przyjezdnym na zbyt wiele, pewnie zwyciężając zawody.

Fot. jawor24h.pl © Paweł Sasiela

Rywalizacja toczyła się między kadetami i młodzikami Spartakusa Jawor i Chełmca Wałbrzych. W półfinałach między sobą zagrały drużyny z tego samego miasta. To oznaczało, iż w meczach o 3 miejsce i o tryumf w turnieju jaworzanie zmierzą się z wałbrzyszanami.

W obu przypadkach górą byli młodzi siatkarze z miasta św. Marcina. Najlepszym graczem zawodów został natomiast Damian Lasoń, który w nagrodę otrzymał puchar.

Wyniki:

półfinał:

Spartakus I Jawor - Spartakus II Jawor 2:0
Chełmiec I Wałbrzych - Chełmiec II Wałbrzych 2:0

mecz o 3 miejsce:

Spartakus II Jawor - Chełmiec II Wałbrzych 2:0

finał:

Spartakus I Jawor - Chełmiec I Wałbrzych 2:0

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.