Logo Jawor24h.pl
Reklama
Mieszkanie Plus. Zamieszkaj w Zgorzelcu!
Pracuj bezpiecznie za granicą. www.jestemmobilny.eu

(FOTO) Spartakiada Rodzin Abstynenckich

X Spartakiada Rodzin Abstynenckich organizowana przez Stowarzyszenie Charytatywne „Azyl” odbyła się w niedzielę, 20 sierpnia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Jawornik”.

Fot. jawor24h.pl

- Celem Spartakiady jest promowanie zdrowego i trzeźwego trybu życia. Chcemy mieszkańcom Jawora pokazać, że wśród nich żyją ludzie, którzy uporali się z problemem alkoholowym i mogą pomagać innym - mówił Dariusz Kudłacz, prezes Stowarzyszenia AZYL.

Podczas wspólnej zabawy organizatorzy zapewnili wiele ciekawych atrakcji, m.in. konkursy sportowe z nagrodami, animacje dla dzieci, dmuchańce, a także kiełbaski z grilla i pyszne, domowe wypieki. Na zakończenie zabawy wystąpiła Anna Pietrzak z zespołem. 

- Chciałbym podziękować władzom gminy i powiatu za wsparcie, dzięki czemu możemy organizować m.in. Spartakiadę. Chciałbym podziękować również tym, którzy przekazali nam 1 proc. podatku - dodał D. Kudłacz.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

nasz Jaworek
nasz Jaworek20 sierpnia o 21:54
czas mija, władze się zmieniają a stowarzyszenie i ludzie w ni trwają w swych postanowieniach-gratulacje
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.