Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Sokół nie wzleciał w Jaworze

Bez większych problemów podopieczne Lesława Chrzanowskiego odniosły czwarte domowe zwycięstwo w bieżącym sezonie drugiej ligi. Olimpijki w całym meczu straciły zaledwie 44 małe punkty.


Warning: getimagesize(http:///upload/img/files/Olimpia_Sokół_Katowice_05_11_2016_fot_Paweł_Sasiela.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: operation failed in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 202
Fot. Paweł Sasiela ©

Już pierwszy set pokazał, że jaworzanki są zdecydowanie lepsze od przyjezdnych. Przy stanie 17:10 trener gości poprosił o czas, jednak po chwili pojedynczy blok Klaudii Kołodziejczak na środku siatki przyniósł gospodyniom kolejny punkt. To sprawiło, że trener Chrzanowski mógł w końcówce pozwolić pograć utalentowanej młodzieży, zbierającej pierwsze szlify na drugoligowych parkietach, a jego zespół zwyciężył do 14.

Druga partia również od początku należała do zespołu z miasta św. Marcina. Olimpijki prowadziły kolejno 6:3 i 16:8, by ostatecznie wygrać 25:17. Ostatni set jaworzanki rozpoczęły prowadzeniem 4:0. Wówczas szkoleniowiec gości wziął przerwę, ale na niewiele się to zdało. Po asie serwisowym Kołodziejczak przyjezdne znów ratowały się czasem, bowiem Olimpia prowadziła już 8:1.

Dwa ataki Aleksandry Deptuch na 14:6, a za chwilę na 16:8 sprawiły, że zespół z Katowic mógł pomału szykować się do drogi powrotnej. Rzeczywiście ekipa z Górnego Śląska myślami musiała być już za Opolem, bowiem na 19:9 asem wyprowadziła jaworzanki Kołodziejczak, a na 23:11 Anna Kulbida. Olimpia wygrała trzecią partię do 13 i cały mecz 3:0.

Dzięki zwycięstwu drużyna znad Nysy Szalonej umocniła się na trzeciej pozycji w drugoligowej tabeli. Za tydzień jaworzanki podejmą przy Placu Bankowym Zorzę Wodzisław Śląski.

 

Olimpia Jawor - UKS Sokół 43 Katowice 3:0 (25:14; 25:17; 25:13)

Olimpia: Kulbida, Mackiewicz, Wądołkowska, Deptuch, Kołodziejczak, Sochacka, Kwolek (L) oraz Mossur (L), Dębicka, Boroska, Gul; trener Lesław Chrzanowski

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.